Poznaj nas

 

     Portal aukcja-pracy.pl to zupełnie nowy i unikatowy sposób na kojarzenie ze sobą pracownika i pracodawcy. Nasza anonimowa baza daje pracodawcy możliwość pozyskania najlepszych pracowników na rynku, którzy nie szukają aktywnie pracy. Aż 80% pracowników nie śledzi ogłoszeń pracy, ale zmieniłoby chętnie pracodawcę, gdyby ktoś zaproponował im większe pieniądze. Szansą na zatrudnienie wyspecjalizowanego i doświadczonego pracownika jest dziś przejęcie go od konkurencji. U nas rejestrują się właśnie tacy pracownicy, którzy mają pracę, ale nie mają czasu na aplikowanie do nowych pracodawców.

    Anonimowość, którą oferujemy pracownikom daje im poczucie bezpieczeństwa i pozwala otwarcie pisać o sobie i swoich oczekiwaniach finansowych. Dzięki  temu  docieramy  do  tych  pracowników,  do których  inni  dotrzeć nie potrafią. Oszczędzamy czas zarówno pracodawcy jak i pracownika, który zwykle zmarnowany jest na ich wspólne spotkania, gdyż nie znają swoich oczekiwań finansowych. Profil pracownika dostarcza Ci więcej informacji niż zwykłe CV. Na aukcja-pracy.pl możesz przeglądać profile wszystkich pracowników zupełnie za darmo i bez potrzeby rejestracji.

    Nasz pomysł na anonimową bazę pracowników, jest w pełni autorskim rozwiązaniem, nie stosowanym przez innych w Polsce, ani prawdopodobnie na Świecie. Dlatego tylko tutaj znajdziesz kandydatów z doświadczeniem, którzy czekają na Twoją ofertę pracy. Sprawdź jak bogatą mamy bazę pracowników i przekonaj się jak wygodna jest rekrutacja za pośrednictwem naszego portalu.

Szukaj pracownika

Załóż profil za darmo

Portal aukcja-pracy.pl należy do:

Lofoten sp. z o.o. 

ul. Świstacza 5/8

70-798 Szczecin

tel. 720 772 850

 

Numer KRS: 0000711969

Numer KRAZ: 18105