Pracownik
00005533
Ostatnie logowanie
21-04-2019
Płeć
Mężczyzna
Obywatelstwo
polskie
Wiek
38 - 42
Chcę zarabiać na godzinę (brutto PLN)
30
Jakiej pracy szukam
dodatkowa do 20h tydz.
Pracuję w branży/na stanowisku
copywriter, edukacja nauka, lektor języka obcego
Moje obecne stanowisko pracy
Nauczyciel. Lektor. Menedżer NGO.
W obecnej firmie pracuję od
5 lat
W obecnej branży pracuję od (firma obecna + poprzednie z tej samej branży)
więcej niż 10 lat
Długość wypowiedzenia obecnej umowy o pracę
3 tygodnie
Czy chcę dojeżdżać do pracy w sąsiednich miejscowościach
Tak
Czy przeprowadzę się do innego miasta za pracą
Nie
Mam prawo jazdy kategorii
B
Miejsce zamieszkania
Warszawa MAZ
Znaczenie mojej obecnej firmy w branży
rozpoznawalna
Ilość zatrudnionych osób w obecnej firmie
21-50 osób
Moja obecna firma działa na rynku (zasięg)
regionalny (województwo)
Moja obecna firma (prywatna/państwowa)
firma państwowa
Wykształcenie
Studia wyższe w Polsce
Znam języki
polski, angielski, francuski, rosyjski
Informacje dodatkowe i zakres obowiązków

Chętnie podejmę pracę dodatkową (pół etatu) w branży związanej z komunikacją, PR, mediami społecznościowymi (tworzenie treści, kampanie, komentowanie, inne), szkoleniami lub konferencjami. Posiadam doświadczenie w edukacji (20 lat) oraz w zarządzaniu organizacjami pozarządowymi (5 lat). Znam język angielski na poziomie C1 i francuski na poziomie B2. Sprawnie piszę teksty na różne tematy, potrafię argumentować oraz merytorycznie dyskutować. Jestem otwarty także na inne propozycje.

Złóż ofertę pracownikowi

i zadaj mu szczegółowe pytania