Pracownik
00005515
Ostatnie logowanie
22-04-2019
Płeć
Mężczyzna
Obywatelstwo
polskie
Wiek
43 - 47
Chcę zarabiać na godzinę (brutto PLN)
30
Jakiej pracy szukam
główna 100% etatu
Pracuję w branży/na stanowisku
kierowca
Moje obecne stanowisko pracy
kier. kat C , wózki widł., oper.maszyn stolarskich
W obecnej firmie pracuję od
więcej niż 10 lat
W obecnej branży pracuję od (firma obecna + poprzednie z tej samej branży)
Długość wypowiedzenia obecnej umowy o pracę
3 miesiące
Czy chcę dojeżdżać do pracy w sąsiednich miejscowościach
Tak
Czy przeprowadzę się do innego miasta za pracą
Nie
Mam prawo jazdy kategorii
C
Miejsce zamieszkania
Andrychów MŁP
Znaczenie mojej obecnej firmy w branży
rozpoznawalna
Ilość zatrudnionych osób w obecnej firmie
21-50 osób
Moja obecna firma działa na rynku (zasięg)
regionalny (województwo)
Moja obecna firma (prywatna/państwowa)
firma prywatna
Wykształcenie
Zawodowe w Polsce
Znam języki
polski
Informacje dodatkowe i zakres obowiązków

wykonuję pracę kierowcy , operatora wózka widłowego, operatora fadromy , jeśli jest potrzeba również praca przy obsłudze maszyn stolarskich i wiele innych rzeczy jak np drobne naprawy wózków widłowych . Drobne prace spawacza . Obsługa piły spalinowej . Praca przy traku .
W poprzedniej pracy kilka lat doświadczenia jako magazynier , kierowca, konwojent przy rozwożeniu artykułów spożywczych .

Złóż ofertę pracownikowi

i zadaj mu szczegółowe pytania