Pracownik
00003681
Ostatnie logowanie
15-09-2018
Płeć
Mężczyzna
Obywatelstwo
polskie
Wiek
18 - 22
Chcę zarabiać na godzinę (brutto PLN)
20
Jakiej pracy szukam
dodatkowa do 16h tydz.
Pracuję w branży/na stanowisku
sport
Moje obecne stanowisko pracy
brak
W obecnej firmie pracuję od
poniżej roku
W obecnej branży pracuję od (firma obecna + poprzednie z tej samej branży)
Długość wypowiedzenia obecnej umowy o pracę
brak
Czy chcę dojeżdżać do pracy w sąsiednich miejscowościach
Nie
Czy przeprowadzę się do innego miasta za pracą
Nie
Mam prawo jazdy kategorii
brak
Miejsce zamieszkania
Kraków MŁP
Znaczenie mojej obecnej firmy w branży
start-up (początkująca)
Ilość zatrudnionych osób w obecnej firmie
poniżej 5 osób
Moja obecna firma działa na rynku (zasięg)
krajowy (Polska)
Moja obecna firma (prywatna/państwowa)
firma prywatna
Wykształcenie
Podstawowe
Znam języki
angielski
Informacje dodatkowe i zakres obowiązków

Jestem osobą ambitną, kreatywną, o świeżej krwi, niestety na dzień dzisiejszy z małym doświadczeniem, lecz szybko się uczę i jestem gotowy na nowe wyzwania. Potrafię się odnaleźć i adaptować do każdej sytuacji.
Posługuję się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym, posiadam duże doświadczenie sportowe oraz łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi.
Poszukuję pracy weekendowej na czas nieokreślony.

Złóż ofertę pracownikowi

i zadaj mu szczegółowe pytania