Pracownik
00003667
Ostatnie logowanie
14-09-2018
Płeć
Kobieta
Obywatelstwo
polskie
Wiek
23 - 27
Chcę zarabiać na godzinę (brutto PLN)
25
Jakiej pracy szukam
główna 100% etatu
Pracuję w branży/na stanowisku
edukacja nauka, kontrola jakości, laborant
Moje obecne stanowisko pracy
Doktorant/ nie pracuję
W obecnej firmie pracuję od
1 rok
W obecnej branży pracuję od (firma obecna + poprzednie z tej samej branży)
1 rok
Długość wypowiedzenia obecnej umowy o pracę
brak
Czy chcę dojeżdżać do pracy w sąsiednich miejscowościach
Nie
Czy przeprowadzę się do innego miasta za pracą
Nie
Mam prawo jazdy kategorii
brak
Miejsce zamieszkania
Wrocław DŚL
Znaczenie mojej obecnej firmy w branży
rozpoznawalna
Ilość zatrudnionych osób w obecnej firmie
ponad 500 osób
Moja obecna firma działa na rynku (zasięg)
lokalny (powiat)
Moja obecna firma (prywatna/państwowa)
firma państwowa
Wykształcenie
Studia wyższe w Polsce
Znam języki
polski, angielski, rosyjski
Informacje dodatkowe i zakres obowiązków

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Jakością i Analiza Żywności oraz studia
inżynierskie na kierunku Bezpieczeństwo Żywności. Dzięki nauce na tych kierunkach oraz praktykach
w zakładach produkcyjnych posiadłam podstawowe praktyczne umiejętności związane
z pracą w laboratoriach, praktyczną kontrolą jakości surowców oraz materiałów, jak i analizą sensoryczną żywności, a także tworzeniem dokumentacji systemowej HACCP, GMP/GHP. Mimo braku doświadczenia, ze swojej strony mogę zaoferować duże zaangażowanie i chęć do
pracy. Poszukuję stażu lub pracy.

Złóż ofertę pracownikowi

i zadaj mu szczegółowe pytania