Pracownik
00002831
Ostatnie logowanie
06-11-2018
Płeć
Mężczyzna
Obywatelstwo
polskie
Wiek
53 - 57
Chcę zarabiać na godzinę (brutto PLN)
75
Jakiej pracy szukam
główna 100% etatu
Pracuję w branży/na stanowisku
IT project management
Moje obecne stanowisko pracy
System Expert Engineer
W obecnej firmie pracuję od
więcej niż 10 lat
W obecnej branży pracuję od (firma obecna + poprzednie z tej samej branży)
Długość wypowiedzenia obecnej umowy o pracę
1 miesiąc
Czy chcę dojeżdżać do pracy w sąsiednich miejscowościach
Tak
Czy przeprowadzę się do innego miasta za pracą
Nie
Mam prawo jazdy kategorii
B
Miejsce zamieszkania
Kraków MŁP
Znaczenie mojej obecnej firmy w branży
lider
Ilość zatrudnionych osób w obecnej firmie
ponad 500 osób
Moja obecna firma działa na rynku (zasięg)
światowy
Moja obecna firma (prywatna/państwowa)
firma prywatna
Wykształcenie
Studia wyższe w Polsce
Znam języki
angielski, niemiecki, rosyjski
Informacje dodatkowe i zakres obowiązków

Zarządzanie wymaganiami klienta od wstępnej analizy na etapie postępowania przetargowego, przygotowanie na podstawie wymagań i dokumentacji szczegółowych wymagań dla poszczególnych kompetencji zajmujących się ich implementacją, konsultcje z klientem na temat wymagań nieprecyzyjnie sformułowanych, przeglądy przygotowanych wymagań wewnętrznych ze wszystkimi kompetencjami, przeglądy procedur testowych z kompetencjami testującymi, Wsparcie dla kompetencji testujących przy budowie systemów testowych i oprogramowania środowiska testowego, analiza i wsparcie przy rozwiązywaniu przyczyn błędów zgłoszonych przez kompetencje testujące, prowadzenie i ciągła aktualizacja bazy danych wymagań klienta, raportowanie postępów iplementacji wymagań i realizacji całego projektu, troska o zgodność prowadzonej dokumentacji projektu ze standardami SPICE, Definiowanie wymagań, nadzór nad budową Customer Satisfaction Equipment i weryfikacja jego działania, wsparcie dla wszystkich kompetencji zaangażowanych w realizację projektu, konsultacje z klientem w zakresie nowych rozwiązań i procedur oraz zgłaszanych przez niego błędów, wsparcie dla klienta w zakresie integracji realizowanego projektu z systemem docelowej pracy, ustalanie z klientem zasad i kryteriów weryfikacji grup wymagań i elementów funkcjonalnych projektu, przygotowanie dokumentacji projektowej pod kątem wymagań procesowych na okoliczność audytów zewnętrznych.
Doświadczenie z zakresu projektowania, budowy i serwisu systemów testowych stosowanych w branży automotiv, automatyzacji testów oprogramowania, testów środowiskowych, testów elektrycznych oraz testów z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej. Wiedza i duże doświadczenie z zakresu metrologii i nowoczesnego sprzętu pomiarowego. Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania i budowy systemów automatyki budynków, programowanie sterowników PLC. Programowanie w C, Python, programowanie mikrokontrolerów z rodziny STM32.

Złóż ofertę pracownikowi

i zadaj mu szczegółowe pytania