Dla pracodawcy

Tylko jedna stała opłata

za złożenie oferty pracy pracownikowi

19,99 zł

+ 23% VAT

tel. 720 772 850
e-mail: zamowienia@aukcja-pracy.pl

Krok 1. Znajdź pracownika.

Przesortuj anonimową bazę i znajdź interesującą osobę.

  • Dowiesz się o pracowniku:   ( więcej )
    • jego obecna branża i stanowisko,
    • jaki ma zakres obowiązków,
    • ile ma lat doświadczenia,
    • jakiego wynagrodzenia oczekuje. Pracodawca może zaoferować niższą stawkę.
    • jaka jest pozycja rynkowa jego obecnej firmy,
    • wielkość zatrudnienia obecnej firmy,
    • zasięg działania jego firmy,
    • czy pracuje w sektorze państwowym czy prywatnym,
    • czy szuka pracy głównej czy dodatkowej,
    • okres wypowiedzenia obecnej umowy,
    • płeć,
    • wiek,
    • miejsce zamieszkania,
    • czy przeprowadzi się za pracą,
    • czy chce dojeżdżać do pracy do miejscowości sąsiednich,
    • jakie języki obce zna,
    • czy ma prawo jazdy,
    • jakie ma wykształcenie,
    • jakie ma obywatelstwo,
    • oraz informacje dodatkowe.
  • Jak sortować bazę pracowników   ( więcej )

    To proste. W ciągu minuty można wyszukać odpowiedniego Kandydata. Wystarczy zaznaczyć interesujące nas opcje w wyszukiwarce, lub wpisać słowo kluczowe. Wpisując np. MAZ, otrzymamy listę pracowników z województwa Mazowieckiego.

Szukaj pracownika

Krok 2.  Złóż ofertę pracownikowi.

Składasz wstępną ofertę pracy Kandydatowi. Możesz też zadać Pracownikowi pytania dodatkowe.

Wpisujesz:   ( więcej )
  • stawkę brutto w PLN na godzinę (może być ona niższa od oczekiwań Pracownika),
  • ewentualne świadczenia i bonusy pozapłacowe jakie oferujesz,
  • rodzaj umowy o pracę, na jaki czas, na jaki wymiar np. 100% etatu,
  • miejsce wykonywania pracy,
  • nazwę stanowiska pracy, ewentualnie dodatkowo zakres obowiązków,
  • datę rozpoczęcia pracy,
  • ewentualne informacje dodatkowe – zareklamuj swoją firmę.

Otrzymujesz:

  • Status pozytywny   ( więcej )

    Pracownik akceptuje warunki zatrudnienia i chce się spotkać. Zgodził się na przekazanie Waszej firmie (zgodnie z RODO) swojego numeru telefonu i adresu e-mail na potrzeby przeprowadzenia tej rekrutacji. Otrzymujesz od nas jego dane kontaktowe. Dalej kontaktujesz się z Kandydatem bez naszego pośrednictwa.

  • Status negatywny   ( więcej )

    Nie zatrudnisz tego Pracownika, gdyż nie przyjmuje On oferty.

Czy muszę podpisać umowę?   ( więcej )

Nie trzeba podpisywać żadnej umowy. Płacisz jednorazowo i bez zobowiązań za każdym razem oddzielnie. Jedna złożona przez Ciebie oferta pracy, jednemu konkretnemu pracownikowi to jedna stała opłata 19,99 zł netto.

Czy to zgodne z RODO?   ( więcej )

Tak. Pracownik oddzielnie dla każdej oferty zatrudnienia którą złożysz, wyraża zgodę na przekazanie swojego numeru telefonu i adresu e-mail. Zgodę tą wyraża On dla jednego konkretnego Pracodawcy, na potrzeby jednej konkretnej rekrutacji, poprzez przyjęcie oferty zatrudnienia i zaznaczenie odpowiedniego pola. Brak jego zgody oznacza odrzucenie oferty zatrudnienia.

Czy dostanę fakturę VAT?   ( więcej )

Tak. Otrzymasz ją na e-mail.

Jak zapłacić za usługę?   ( więcej )

Dokonaj przelewu przed złożeniem ofety pracy konkretnemu pracownikowi - na kwotę: 24,59 zł (brutto z 23% vat)

  • na rachunek Idea Bank: 62 1950 0001 2006 0050 1458 0002 (tytułem: numer pracownika)
  • za pomocą bramki płatności Przelewy24 (płatność kartą lub przelew)

 przelewy24 kompres.png

Masz pytania?

tel. 720 772 850